Засідання студентського директорату НН ІПП

30.11.23 у м. Лубни в гімназії ім. В. Барки ЛМР школі №10 відбулося офлайнове засідання студентського директорату  НН ІПП.

На засіданні  була присутня заступник директора  з соціально-гуманітарної роботи. Голова директорату Дар’я Потапенко  проінформувала учасників зустрічі про реалізацію плану заходів із здобувачами освіти у 1 семестрі та обговорили із керівниками секторів напрями діяльності студентського директорату НН ІПП на наступний навчальний семестр. Було визначено основні завдання діяльності студентського самоврядування: сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності здобувачів освіти; підтримка здобувачів освіти, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях;  організація співпраці  з органами студентського самоврядування інших закладів вищої освіти; вирішення питань міжнародної співпраці зі студентськими колективами;  організація та проведення заходів щодо національно-патріотичного виховання; участь здобувачів у наукових, культурно-масових, спортивних, оздоровчих та інших заходів.

Зустріч засвідчила відповідальність студентської спільноти та успішну командну роботу студентського директорату НН ІПП.

За інформацією НН ІПП