Онлайн-сесія в НН ІПП

З 13.11.2023 по 17.11.2023 у НН ІПП відбулась настановча онлайн-сесія у здобувачів вищої освіти 1 курсу другого рівня (магістерського) денної і заочної форм навчання.

Настановча онлайн-сесія проходила у здобувачів вищої освіти 1 курсу другого рівня (магістерського) денної і заочної форм навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта; освітніх програм: 016.02 Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія; 016.01 Логопедія. Спеціальна психологія.

Під час зустрічі  присутні мали змогу ознайомитись з презентацією, у якій була висвітлена історія кафедри спеціальної та інклюзивної освіти,  її різнобічна діяльність. Увагу здобувачів освіти було звернено  на видавничу діяльність та наукові інтереси доцентів кафедри. Магістрантів проінформували про план заходів у рамках Днів науки – 2024.

Також здобувачам освіти було надано індивідуальні плани навчання на 2023-2024 навчальний рік, інформацію про графіки сесій у 1-2 семестрах, роз’яснення за розкладом сесії. Викладачі надали консультації щодо освітніх компонентів 1 семестру.

Плідний тиждень роботи завершився розподілом магістрантів за науковими керівниками, які провели консультації щодо формулювання тем наукового дослідження та ознайомили із вимогами написання кваліфікаційних робіт.

Протягом тижня панувала дружня, продуктивна й конструктивна атмосфера. Бажаємо успіхів і наснаги всім учасникам навчального процесу!

За інформацією НН ІПП