Захист звітів

На ФПН відбувся захист звітів з пропедевтичної педагогічної практики.

1 грудня 2023 року на кафедрі хімії, географії та наук про Землю факультету природничих наук відбувся захист звітів з пропедевтичної педагогічної практики здобувачів 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Хімія». Практика проходила з 13 по 25 жовтня на базі Миргородської спеціальної школи Полтавської обласної ради.

Керівник практики – к.т.н., доцент Ісаєнко Ірина Петрівна (гарант ОПП).

Під час захисту звітів з практики здобувачі приємно вразили цікавими мультимедійними презентаціями, використаними новітніми методами, аудіо- та відеоматеріалами, продемонстрували належний рівень теоретико-методичної підготовленості до реалізації професійних навичок вчителя хімії, сумлінність та творчий підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань.

На захист завітав в .о. завідувача кафедри хімії, географії та наук про Землю Сопов Д. С., який привітав здобувачів із успішним захистом звітів та побажав подальших успіхів у навчанні.

Вітаємо здобувачів з успішним захистом пропедевтичної педагогічної практики та бажаємо подальших успіхів, нових висот, творчого натхнення, продовження викладацької професії в майбутньому.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю