Презентація книги культуролога Олександра Савчука

Студенти НН ІМ  відвідали презентацію книги культуролога Олександра Савчука та дізналися багато цікавого про автора герба УНР.

30 листопада в Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулася презентація книги харківського видавця та культуролога Олександра Савчука, а також відкриття виставки, присвяченої орнаментам Василя Кричевського. На відкриття завітали викладачі і студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та кафедри дизайну.

Цього року Україна відзначає 150-річчя з народження Василя Кричевського –  видатного художника й архітектора, автора герба УНР, проєктів будівель Полтавського краєзнавчого музею і Музею Тараса Шевченка в Каневі.

Презентована книга містить в собі репродукції авторських орнаментів Кричевського, які зберігаються в різних музейних установах України.

Виставка триватиме до 17 грудня.

Інформаційний центр Навчально-наукового інституту мистецтв