День подяки на кафедрі ро мано-германської філології

Здобувачі І-ІІ курсів та викладачі кафедри романо-германської філології взяли активну участь у святкуванні Дня подяки.

День подяки – щорічне національне свято в США і Канаді, присвячене врожаю та іншим благословенням року. Американське свято особливо багате на легенди і символіку, а традиційні страви на День подяки зазвичай включають індичку, начинку для хліба, картоплю, журавлину і гарбузовий пиріг. На сьогоднішній день свято відійшло від своїх релігійних коренів, щоб дозволити іммігрантам різного походження долучитися до спільної традиції. Свято, пов’язане з пілігримами і корінними американцями, стало символізувати міжкультурний мир, можливості Америки для новоприбулих, а також святість дому і сім’ї.

Здобувачі І-ІІ курсів та викладачі кафедри романо-германської філології не залишилися осторонь, та взяли активну участь у святкуванні. Модераторкою онлайн-заходу виступила в.о. завідувача кафедри, к.ф.н. Наіля Фаритівна Хайруліна. Майбутні філологи дізналися більше про історію, звичаї та традиції свята Дня Подяки. Зокрема, студенти переглянули презентацію та відео історію свята, дали відповіді на питання вікторини на Освітньому порталі. Учасники заходу висловлювали слова подяки ЗСУ, рідним, близьким, один одному за все що у них є, за існування, за життя, за можливість навчатися навіть у важких умовах для нашого університету та України в цілому, за добробут, тепло, їжу, світло, інтернет.

Подякуємо нашим захисникам, і з нетерпінням чекатимемо на наступний чудовий рік! Рік нашої ПЕРЕМОГИ!

Інформаційний центр факультету іноземних мов