Результати конкурсу з української мови імені Петра Яцика

В університеті відбувся І етап XХІⅤ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

28 листопада 2023 року в університеті проведено І етап XХІⅤ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для студентів закладів вищої освіти.

Кафедра української мови запросила всіх охочих здобувачів освіти взяти участь у конкурсі, який цьогоріч проведено в дистанційному форматі. Відеозустріч на платформі Google Meet об’єднала викладачів і студентів.

На початку зустрічі професори Катерина Глуховцева та Алла Нікітіна нагадали учасникам історію цього конкурсу, розповіли про засновника конкурсу – мецената з української діаспори Петра Яцика.

Організатори університетського етапу конкурсу роз’яснили учасникам правила оформлення робіт і оголосили завдання. Згодом конкурсна комісія перевірила роботи й визначила переможців.

У І етапі XХІⅤ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь студенти нашого університету з різних структурних підрозділів. Переможцями стали:

Шевченко Карина, здобувачка вищої освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня освітньої програми «Українська мова і література» факультету української філології та журналістики (І місце);

Симоненко Альона, здобувачка вищої освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня освітньої програми «Українська мова і література. Мова і література (англійська)» факультету української філології та журналістики (ІІ місце);

Каніщева Юлія, здобувачка вищої освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня освітньої програми «Українська мова і література» факультету української філології та журналістики (ІІІ місце).

Члени журі відзначили творчий підхід до виконання завдань у роботах таких учасників конкурсу – здобувачів вищої освіти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня факультету іноземних мов: Сіденко Тетяни (освітня програма «Середня освіта. Мова та зарубіжна література (французька, англійська)»); Фундук’яна Яромира (освітня програма «Середня освіта. Мова та зарубіжна література (французька, англійська)»); Носаль Вікторії (освітня програма «Середня освіта. Мова та зарубіжна література (англійська)»); Глаткевич Руслани (освітня програма «Середня освіта. Мова та зарубіжна література (французька, англійська)»); Недогибченко Софії (освітня програма «Мова і література (китайська, англійська)»).

Переможців конкурсу було нагороджено грамотами університету, активних учасників відзначено подяками.

Кафедра української мови