Онлайн лекція для здобувачів освіти

Проведено онлайн лекцію для здобувачів освіти спеціальності «Соціологія», «Політологія» «Міжнародні відносини» та «СО Історія та правознавство».

29 листопада  Квітко Ольга – керівниця відділу територіального розвитку виконавчого комітету Старобільської міської ради Луганської області, випускниця програми обмінів і стажування Open world, що фінансуються урядом США, провела онлайн лекцію для здобувачів освіти спеціальності «Соціологія», «Політологія» «Міжнародні відносини» та «СО Історія та правознавство» під назвою «Втілення національних і міжнародних проєктів та залучення інвестицій у громаду: практикум та порівняння”.

Лекція, організована зусиллями інституту , стала платформою для обміну практичним досвідом та знаннями в сфері територіального розвитку . Квітко Ольга поділилася своїм багаторічним досвідом у втіленні проєктів, які сприяють розвитку громад та залученню інвестицій.

Під час лекції, Квітко Ольга звернулася до конкретних прикладів успішно втіленних проєктів та поділилася стратегіями залучення інвестицій для розвитку місцевих ініціатив. Вона акцентувала увагу на ролі соціології та політології у визначенні потреб громади та створенні ефективних стратегій розвитку.

Лекція стала плідним полем для діалогу, під час якого студенти мали можливість не лише вислухати досвід держслужбовця, а й ставити запитання та обговорювати власні ідеї. Захоплюючий практичний підхід до теми дозволив учасникам лекції отримати конкретні поради та інструменти для розвитку власних соціальних проєктів.