Гостьова лекція «Маркетинг туристичної дестинації»

Здобувачі та викладачі кафедри туризму, готельної і ресторанної справи прослухали гостьову лекцію «Маркетинг туристичної дестинації».

Кафедра туризму, готельної і ресторанної  справи продовжує серію зустрічей з фахівцями-практиками! Ми об’єднали свої зусилля з колегами інших ЗВО і 3 листопада 2023 року організували лекцію-зустріч здобувачів спеціальностей «Туризм», «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа» та викладачів кафедри туризму, готельної і ресторанної справи з Марією Юхновець, керівником відділу MICE-туризму туристичного оператора «Київський Супутник».

Тема зустрічі: «Маркетинг туристичної дестинації». Говорили про такі важливі аспекти, як:

• Чому маркетинг дестинацій є важливим та ефективним для економіки країни.
  • Основні засади функціонування маркетингу дестинацій та як це працює.
  • Маркетинг в умовах війни.
  • Про скалдові успішного маркетингу дестинацій.
  • Розвиток туристичних територій.
  • Просуванням туристичного бренду України на міжнародному просторі.

Дякуємо Марії Юхновець за змістовну та цікаву лекцію, корисну інформацію та нові знання, з якими вона сьогодні ділилася із аудиторією друзів, колег, студентів, науковців і фахівців, зацікавлених у розвитку туризму в нашій країні.

За інформацією кафедри туризму, готельної і ресторанної справи