Участь у нетворкінгу «Мистецтво вражень: Створення незабутнього туристичного досвіду»

Здобувачі та викладачі кафедри туризму, готельної і ресторанної справи долучились до туристичного нетворкінгу «Мистецтво вражень: Створення незабутнього туристичного досвіду».

22.09.2023 р. здобувачі спеціальностей «Туризм», «Туризм і рекреація», «Готельно-ресторанна справа» та викладачі кафедри туризму, готельної і ресторанної справи долучились до туристичного нетворкінгу «Мистецтво вражень». Організатори заходу: Академія гостинності Києва, Всеукраїнська асоціація гідів за підримки Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

У рамках нетворкінгу учасники говорили про:

• важливість створення позитивного враження для гостей,
  • розгдядаємо та вивчатиємо різні підходи до покращення туристичного досвіду в Україні,
  • створення враження для різних аудиторій в сфері туризму,
  • важливість створення екскурсії – сучасний підхід,
  • солідарно-волонтерський туризм,
  • відповідальність, як зворотня складова туристичних вражень (правовий аспект),
  • побудова правильних взаємовідносин з туристом,
  • адаптація турподуктів та клієнтоорієнтованість,
  • робота з емоціями,
  • театралізовані екскурсії на прикладі Національного музею історії України,
  • імерсивність в туризмі.

Працювали над заходами щодо створення незабутніх моментів, підвищення рівня обслуговування та розробки персоналізованих підходів задля актиівзації та розвитку туризму в Україні в повоєнний період.

За інформацією кафедри туризму, готельної і ресторанної справи