Онлайн-навчання по темі «Гостинність без бар’єрів»

Здобувачі спеціальностей «Туризм», «Туризм та рекреація», «Готельно-ресторанна справа» та викладачі кафедри туризму, готельної і ресторанної справи долучились до онлайн-навчання по темі «Гостинність без бар’єрів».

22.09.2023 здобувачі спеціальностей «Туризм», «Туризм та рекреація», «Готельно-ресторанна справа» та викладачі кафедри туризму, готельної і ресторанної справи долучились до онлайн-навчання по темі «Гостинність без бар’єрів»  – організованого Державним агентство розвитку туризму України для представників закладів HoReCa. Навчання проводив експерт з архітектурної доступності та інклюзивних соціальних практик – Володимира Висоцького.

Головна тема навчання – як зробити свій заклад безбар’єрним: архітектурна доступність та інклюзивні послуги.

Під час навчання експерт презентував довідник з архітектурної доступності та інклюзивності. «Гостинність без бар’єрів» (2023). Довідник розроблено студією універсального дизайну “ORFO” за сприяння управління туризму Львівської міської ради та Державного агентства розвитку туризму України Довідник зі створення безбар’єрного середовища у закладах HoReCa.

Довідник сформовано на основі чинних державних будівельних норм з інклюзивності та кращих світових практик доступності у туристичній сфері. Він містить усю необхідну інформацію для створення безбар’єрного середовища в готелях, ресторанах, кав’ярнях та інших закладах, що формують міську інфраструктуру гостинності.

За інформацією кафедри туризму, готельної і ресторанної справи