Лекція з академічної доброчесності

29 листопада для здобувачів вищої освіти кафедри технологій виробництва і професійної освіти була проведена лекція з академічної доброчесності.

З провідними положеннями академічної доброчесності здобувачів вищої освіти ознайомила провідний бібліотекар ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», завідувач школи академічної доброчесності Шевчик Оксана.

Вона охарактеризувала визначення «академічна доброчесність», розглянуті її основні принципи, цінності, обговорила зі здобувачами вищої освіти важливість дотримання академічної доброчесності в освітньому процесі. Також на лекції були розглянуті види порушень академічної доброчесності, причини цього явища та стратегії їх уникнення.

Окрема увага була приділена правилам оформлення джерел у прикінцевому списку літератури, оформленню результатів власних досліджень та  правилам складання бібліографічних дописів.

Колектив кафедри ТВіПО вдячний пані Оксані за цікаву лекцію. Сподіваємось, що здобувачі вищої освіти кафедри ТВіПО обов’язково будуть дотримуватись правил академічної доброчесності у своїх наукових роботах.

За матеріалами кафедри ТВіПО