Онлайн-вебінар

Відбувся онлайн-вебінар на тему: «Протидія та реагування на випадки домашнього насильства над дітьми в період війни».

29 листопада 2023 р. в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології спеціальності 231 «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» взяли участь в онлайн-вебінарі на тему: «Протидія та реагування на випадки домашнього насильства над дітьми в період війни».

Приємно відзначити, що захід було організовано за методикою «рівний-рівному, оскільки був проведений здобувачами освіти нашого університету, які є сертифікованими тренерами молодіжної мережі Національної тренерської мережі ГО «Ла Страда-Україна». Це Кузнецова Альона – здобувачка 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» та Данильчук Всеволод – здобувач 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти «Філологія. Східні мови та літератури».

Мета вебінару полягала в опрацюванні питань з протидії та реагування на випадки насильства над дітьми в період війни, з особливою увагою до домашнього насильства.

Під час заходу учасники мали можливість визначити актуальність домашнього насильства в період війни; провести ідентифікацію та самоідентифікацію випадків насильства щодо дітей, з особливою увагою до домашнього насильства в період війни; а також визначити алгоритми реагування та перенаправлення постраждалих від насильства, з особливою увагою до домашнього насильства в період війни.

Вебінар пройшов у дружній неформальній обстановці, що дало змогу здобувачам освіти ще більше розібратися у проблемі домашнього насильства над дітьми для пошуку ефективних шляхів запобігання цьому негативному явищу суспільства задля формування культури миру та поваги до кожної людини.

За інформацією НН ІПП