З Днем народження, Коледже!

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка вітає Відокремлений структурний підрозділ “Рубіжанський фаховий коледж ДЗ “ЛНУ імені Тараса Шевченка” з 96-ю річницею створення закладу освіти!

Висловлюємо слова вдячності педагогічному колективу за внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи підготовки висококваліфікованих фахівців, від яких залежить майбутнє нашої країни. Студентській молоді бажаємо добрими справами підтримувати авторитет Коледжу!

Бажаємо навчальному закладу лише процвітання і розвитку!

Нехай розкриваються сотні талантів і реалізуються потенційні можливості всіх здобувачів освіти.

Зичимо всім співробітникам, студентам і персоналу ВСП “Рубіжанський фаховий коледж” великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів у роботі!

Переконані, що Ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції своєї «Альма матер», робити достойний вклад у розвиток освіти та держави.

Зі святом! Працюємо задля перемоги!