Нові кабінети

Завдяки Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій облаштував нові кабінети.

Метою ПРООН є надання допомоги країнам, що розвиваються. З початку повномасштабної війни організація системно допомагає Україні розпочати процеси відновлення та відбудови вже зараз, запобігаючи глобальним наслідкам.

Для виконання завдань проекту навчально-науковому інституту фізики, математики та інформаційних технологій було передано проектор, акустичну систему, графічний планшет, цифровой осциллограф, персональні комп’ютерні моноблоки, меблі та ін.

Нове навчальне приміщення ще більше підвищить мотивацію вчитися та стати справжніми професіоналами.

Навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій