ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Шановні колеги, здобувачі освіти! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Всеукраїнській науково-практичній конференції «Молоді вчені : гіпотези, проекти, дослідження», яка відбудеться 21 грудня 2023 р. на базі факультету природничих наук ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», м.Миргород, Україна.

Тематика конференцій:  біологія, природничі та аграрні науки, освіта (природничі науки)

Тематичні напрями (секції) конференції:

1. 1. Сучасні проблеми, дослідження у галузях біології та природничих наук.
  2. 2. Аграрні науки та продовольство.
  3. 3. Освіта: питання теорії та практики (природничі науки), сучасні технології викладання природничих наук.

До участі запрошуються молоді науковці, аспіранти/здобувачі освіти, співробітники науково-дослідних установ, управлінь/закладів освіти, представники підприємств/господарств за профілем конференції.