Нагородження в НН ІФВіС

Відбулось нагородження кращих здобувачів освіти в НН ІФВіС.

За успіхи у навчанні, активну участь у студентській та науковій роботі, високі досягнення у спорті та з нагоди святкування Міжнародного Дня студентів в Навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” 23 листопада 2023 року  відбулося урочисте нагородження кращих здобувачів вищої освіти.

Нагороджено відзнакою і грамотою Навчально-наукового інституту фізичного вихованні і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» студентів:

Переможців в номінації «Студентський лідер-2023»:

– Кривець Катерину – студентку 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність «Середня освіта. Фізична культура»;
– Якімець Миколу – студента 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність «Фізична культура і спорт»;
– Філін Олександру – студентку 3-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія»;
– Монастирського Олександра – студента 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність «Фізична культура і спорт»;

Переможців в номінації «Кращий студент в науці -2023»:

– Іванова Кирила – студента 1-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальність «Середня освіта. Фізична культура»;
– Чередник Марію – студентку 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія»
– Лосєв Владислав – студент 4-го курсу першого (бакалаврського) спеціальність «Фізична культура і спорт».

Переможців в номінації «Кращий диктант національної єдності -2023»:

– Паламарчук Назар – студент 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія».

Переможців в номінації «Спортсмен року -2023»
в олімпійських видах спорту:

– Фільчакова Ярослава – студента 2-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальність «Фізична культура і спорт»;

в неолімпійських видах спорту:

– Рисєва Володимира – студента 2 -го курсу першого (бакалаврського ) рівня вищої освіти, спеціальність «Фізична культура і спорт».

Переможці в номінації «Спортсменка року-2023»
в олімпійських видах спорту:

– Буднікову Тетяну – студентку 1 -го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальність «Середня освіта. Фізична культура»;

в неолімпійських видах спорту:

– Русаненко Дар’ю – студентку 2-го курсу другого (магістреського ріная вищої освіти спеціальність «Фізична культура і спорт».

1. Переможців в номінації «Сила духу – 2023»:

– Олійник Наталію – студентку 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність «Фізична культура і спорт».

1. Переможницю в номінації «Лідер року – 2023»:

– Сотник Альбіну – студентку 3-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія», голова органу студентського самоврядування інституту.

Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту