Засідання разових спеціалізованих рад

23 листопада 2023 року у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулися засідання разових спеціалізованих рад.

До розгляду і проведення захисту було представлено дві дисертації на здобуття ступеня доктора філософії.

До захисту представлена дисертація Яременка Леоніда Михайловича на тему «Педагогічна спадщина Антоніо Сальєрі в контексті становлення європейської мистецької освіти (кінець XVIII – перша половина XIX ст.)», з галузі знань 01 – «Освіта/Педагогіка», за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки».

Науковий керівник – Цебрій Ірина Василівна, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Очолила раду Бутенко Людмила Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Офіційними опонентами стали: Сташевська Інна Олегівна, доктор педагогічних наук, професор Харківської державної академії культури; Матвєєва Ольга Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Рецензували дисертацію: Ваховський Леонід Цезаревич, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; Сбітнєва Людмила Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

За Рішенням спеціалізованої вченої ради і підсумками відкритого голосування членів ради було присуджено здобувачу ступінь доктора філософії.

Дисертація Назмієва Антона Олександровича була представлена до розгляду з галузі знань 23 – «Соціальна робота» за спеціальністю 231 – «Соціальна робота»» на тему «Формування соціальної компетентності студентів закладів вищої освіти у процесі діяльності органів студентського самоврядування».

Науковий керівник – Караман Олена Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, ректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Членами разової спеціалізованої ради стали: голова – Юрків Ярослава Ігорівна, доктор педагогічних наук, доцент ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; рецензенти – Данильчук Лариса Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; Краснова Наталія Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; офіційні опоненти – Сидорук Ірина Ігорівна, доктор педагогічних наук, професор  Волинського національного університету імені Лесі Українки; Гладун Тетяна Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

За Рішенням спеціалізованої вченої ради і підсумками відкритого голосування членів ради Назмієву А.О. присуджено ступінь доктора філософії.

Бажаємо науковцям надалі успішного втілення творчих та наукових задумів, професійного натхнення і зростання.