Зустріч у коледжі

Відбулась профорієнтаційна зустріч у коледжі.

18 листопада 2023 року директори ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені  Тараса Шевченка» та  ВСП «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені  Тараса Шевченка» провели профорієнтаційну зустріч з учнями міста Гребінка.

Цікава та змістовна зустріч відбулася в стінах університету, в теплій та доброзичливій  атмосфері за чашкою гарячого чаю та смаколиків. Олена Миколаївна Крутько представила здобувачам освіти структуру ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Учнів ознайомила з всіма коледжами, які включено до структури університету. Детально зупинилася на презентації великої палітри спеціальностей, за якими готують фахівців у коледжах.