Зустріч з сектором ювенальної превенції

Відбулась зустріч здобувачів освіти з сектором ювенальної превенції.

16 листопада начальниця сектору ювенальної превенції Лубенського районного відділу поліції Катерина Михайлівна Сорокотяга провела профілактичну бесіду зі здобувачами освіти ВСП «Фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» та ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка».

Зокрема, здобувачам освіти було роз’яснено норми чинного законодавства, що стосуються юридичної відповідальності дітей та їхніх батьків за вчинення кримінальних чи адміністративних правопорушень неповнолітніми.

Катерина Михайлівна наголосила про чинну заборону вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів особами, які не досягли повноліття.

Звернула увагу на проблему самогубств, зґвалтувань та булінгу у молодіжному середовищі, можливі причини цих вчинків та шляхи запобігання.

Дана зустріч мала на меті спонукати  студентів замислитися над своїми вчинками та їхніми наслідками.

ВСП «Фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»
та ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»