Підсумкове засідання Керівного комітету Проєкту ЄС. День ІІ

Відбулося підсумкове засідання Керівного комітету Проєкту ЄС.

19 листопада 2023 року в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка продовжилася робота  підсумкового засідання Керівного комітету проєкту міжнародної технічної допомоги «ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВПЛИВУ ВЧИТЕЛІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПРОЦЕС КОНСОЛІДАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ» (INTENSIFICATION OF THE INFLUENCE OF TEACHERS OF THE LUGHAN REGION ON THE PROCESS OF CONSOLIDATION OF SOCIETY IN UKRAINE).

Обговорювалися питання зовнішньої комунікації та питання задля успішної реалізації міжнародного проєкту.

Спікером по комунікаційному плану проєкту матеріально-технічної допомоги «ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВПЛИВУ ВЧИТЕЛІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПРОЦЕС КОНСОЛІДАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ»:  основні складники був Віталій КУРИЛО, менеджер проєкту, голова вченої ради Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

На засіданні був представлений план життєдіяльності міжнародного проєкту (Sustainability Plan).

Про перспективи подальшого впровадження напрацювань різного типу та напрямку в рамках проєкту матеріально-технічної допомоги «ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВПЛИВУ ВЧИТЕЛІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПРОЦЕС КОНСОЛІДАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ» також доповів менеджер проекту Віталій КУРИЛО.

Завершилася зустріч обговоренням та підведенням підсумків засідання Керівного комітету Проєкту ЄС.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка

Зміст цього документу є виключно відповідальністю ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та ні в якому разі не може розглядатися як позиція Європейського Союзу.
Команда Проєкту ЄС