Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підсумкова конференція Проєкту ЄС. День ІІ

17 листопада в університеті  другий день продовжується підсумкова конференція проєкту міжнародної технічної допомоги.

Другий день продовжується підсумкова конференція проєкту міжнародної технічної допомоги «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процес консолідації суспільства в Україні» (Intensification of the Influence of Teachers of the Luhansk Region on the Process of Consolidation of Society in Ukraine). На зустрічі були присутні ректорка ЛНУ імені Тараса Шевченка Олена Караман, голова Вченої ради Віталій Курило, голова Первинної профспілкової організації університету Володимир Мороз, директори, викладачі структурних підрозділів, співробітники, студенти та запрошені до участі в заході вчителі Лубенської громади. Також була присутня Надія Січкар, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Лубенської міської ради.

Другий день заходу відкрила ректорка університету Олена Караман. Олена Леонідівна креативно привітала студентство з Днем студента та, співпрацюючи з присутніми, записувала побажання для здобувачів освіти на дошці. До вітань студентам приєднався і голова Вченої ради Віталій Курило.

Цього дня проходив інформативно-навчальний практикум «Соціально-психологічні аспекти консолідації суспільства в кризових умовах та інструменти роботи з населенням, учнями і студентами», модератором якого знову була Олена Караман, ректор ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка». Саме соціально-психологічні процеси, які відбуваються в Україні, створюють умови, за яких зростатиме роль територіальних громад у вирішенні місцевих проблем, все більше актуалізується соціально-педагогічна та психологічна робота з учнівською молоддю, студентами та населенням  в територіальних громадах, стимулюючи появу нових педагогічних інновацій, тому такі практики, особливо в наш час, дуже важливі.

Практичний тренінг «Психологічні інструменти роботи з учнями і студентами в кризових умовах» провів сертифікований тренер Антон Назмієв, психолог МБО БФ «СОС «Дитячі містечка».

Важливо пам’ятати,  що на сьогодні пропонується великий вибір технік і методик психотерапевтичної і психологічної допомоги учням і студентам в кризових ситуаціях, але лише такими практичними тренінгами, заходами психологічного дослідження, психологічного консультування і психокорекції  можна навчитися допомогати вирішувати такі проблеми. Через це тренінги та групова психотерапія у межах соціально-психологічної реабілітації  розглядається як один з основних методів надання психологічної допомоги особам, що перенесли психотравмуючий стрес в кризовій ситуації. У процесі соціально-психологічної реабілітації, можливо, саме робота з розвитку емоційної сфери учнів і студентів  допоможе їм виявити інтерес до себе, як до творців власного життя, здатних отримувати від нього моральне задоволення.

В кінці навчального практикуму відбулося підведення підсумків заходу, обговорення зі зворотнім зв’язком, анкетування, а всі учасники тренінгу отримали сертифікати (завантажити сертифікати).

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка


Зміст цього документу є виключно відповідальністю ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та ні в якому разі не може розглядатися як позиція Європейського Союзу.
Команда Проєкту ЄС
© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024