День студента

17 листопада — Міжнародний день студента, а також День студента в Україні.

Міжнародний день студента об’єднує величезну кількість молодих людей і не тільки. У їхнє свято хочеться  додати величезну порцію позитиву і гарного настрою.

Студентство — воістину найкращий період життя. Бажаю вам відчути на собі всі його принади. Нехай навчання дається легко, іспити здаються швидко, а вільного часу буде все більше. Бажаю вам направляти весь присутній ентузіазм у потрібне русло. Поки життя надає вам усі можливості, беріть від нього все. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті незгладимий слід радісних і позитивних вражень!

Дорогі  студенти, креативних вам ідей, творчого натхнення, високих цілей, доброї удачі, упевненого прагнення до мрії, щирого щастя, справжнього кохання і блискучих перспектив на горизонті життя.

З повагою і найкращими побажаннями ректорка ЛНУ імені Тараса Шевченка
Олена КАРАМАН