Круглий стіл

До Дня працівника соціальної сфери було проведено круглий стіл «Здоров’язбережувальний простір працівників соціоекономічної та освітньої сфер».

9 листопада 2023 року до Дня працівника соціальної сфери Науково-дослідним центром проблем соціальної педагогіки та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, Науково-дослідною лабораторією «Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю» ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» в партнерстві з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, Міжрегіональною Академією управління персоналом, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Академією міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся» та Громадською організацією «Центр суспільних інновацій і партнерства «Успіх» проведено круглий стіл «Здоров’язбережувальний простір працівників соціономічної та освітньої сфер».

Круглий стіл було організовано у креативному форматі «Five o’clock Tea», де учасники у неформальній обстановці мали можливість оговорити такі важливі питання, як:

– синдром професійного вигорання працівників соціономічної та освітньої сфери;
– форми та методи зняття та подолання стресу та релаксації;
– психологічне насильство як чинник втрати здоров’я педагогічних працівників загальної середньої освіти;
– практики медіації у здоров’язбережувальному освітньому просторі та ін.

Також учасники мали можливість взяти участь у майстер-класі психолога Збройних сил України Ірини Ільясової, яка навчила застосовувати техніки нормалізації дихання та зняття м’язової напруги на практиці.

Завершився захід науковою дискусією щодо пошуку шляхів збереження фізичного і психічного здоров’я працівників соціономічної та освітньої сфер, а також подальших перспектив спільних наукових заходів.

Бажаємо всім учасникам круглого столу застосовувати отримані знання на практиці та завжди перебувати у здоров’язбережувальному просторі. До нових зустрічей!

За інформацією НН ІПП