Захист практики

Відбувся захист педагогічної (виробничої) практики на кафедрі романо-германської філології.

У період з 18.09.2023 по 05.11.2023 здобувачі 4 курсу спеціальностей 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література. Мова і література (англійська), 014.022 Середня освіта. Німецька мова і література. Мова і література (німецька, англійська), 014.023 Середня освіта. Французька мова і література. Мова і література (французька, англійська), 014.024 Середня освіта. Іспанська мова і література. Мова і література (іспанська, англійська) проходили педагогічну (виробничу) практику у школах, ліцеях, освітніх установах різних регіонів України.

Програма практики складалася не лише з педагогічної діяльності студентів, підготовки та проведення фахових уроків, але й організаційно-виховної роботи з учнями. Працюючи із дітьми, практиканти доклали чимало зусиль, методичної майстерності, творчості, винахідливості, креативного підходу, дбаючи про різнобічний розвиток своїх вихованців.

Більшість студентів під час педагогічної практики закохуються в свою професію і усвідомлено починають розуміти її практичне призначення.  Практика допомагає формувати в умовах педагогічного процесу методичну рефлексію майбутнього викладача, його самосвідомість, професійну компетентність.

Педагогічна практика завершилася успішним захистом, який відбувся в режимі он-лайн 08.11.2023 року. Із вступним словом виступили керівники практики, завідувач кафедри української та зарубіжної літератури Ольга КРИЖАНОВСЬКА та в.о. завідувача кафедри романо-германської філології Наіля ХАЙРУЛІНА. Студенти приємно вразили цікавими мультимедійними презентаціями, використаними новітніми методами, аудіо- та відеоматеріалами, представили власне бачення практичних завдань, продемонстрували належний рівень теоретико-методичної підготовленості до реалізації професійних навичок учителя французької мови, сумлінність та творчий підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань, розповіли про труднощі, що виникли у процесі навчально-виховної роботи.

Вітаємо студентів з успішним захистом педагогічної практики та бажаємо подальших успіхів, нових філологічних висот, творчого натхнення, продовження викладацької професії в майбутньому.

Разом ми здобудемо перемогу!

Кафедра романо-германської філології