Майстер-клас в ННінЕБ

У Навчально-науковому інституті економіки та бізнесу пройшов майстер-клас від Максима Пашкуди.

У рамках вивчення дисципліни «Економіка підприємства» здобувачі та викладачі кафедри фінансів, обліку та банківської справи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 3 листопада 2023 р. взяли участь у майстер-класі «Функціонування ринку електричної енергії в умовах війни» від Максима Пашкуди – начальника відділу торгівлі на організованих ринках департаменту торгівельних операцій на ринку електроенергії ДП «Гарантований покупець».

Захід був організований колегами з кафедри економіки та фінансів підприємства ДТЕУ.

Учасниками заходу стали представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та Державного торговельно-економічного університету.

Велика подяка організаторам та шановному спікеру за інформативний та пізнавальний майстер-клас!

ННінЕБ