Вітання з професійним святом

Кафедра соціальної педагогіки вітає всіх соціальних працівників з професійним святом!

День працівника соціальної сфери в Україні, згідно з Указом Президента №374/99 від 13.04.1999 р., традиційно відзначають в першу неділю листопада.

Закріплення цього свята у календарізасвідчує високу оцінкудержавою ролі фахівців, які щоденно забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, надання соціальної допомоги, зайнятостіі безпеки праці, надання якісних соціальних послуг різним верствам населення у складних життєвих ситуаціях.

Це день людей, діяльність яких сповнена підтримкою та милосердям, які присвятили себе людям, громаді та всьому народу України.

Кафедра соціальної педагогіки навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЗ «Луганський національний університет» вітає всіх соціальних працівників – науковців, практиків та здобувачів вищої освіти – з професійним святом!

Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, реалізації всіх намічених проєктів та успіху у всіх професійних починаннях на благо, розвиток та збереження нашої незалежної країни! Хай кожна Ваша добра справа наближає нас до перемоги! Слава Україні!

За інформацією НН ІПП