Засідання науково-дискусійного гуртка майбутніх сходознавців

27 жовтня відбулося чергове засідання науково-дискусійного гуртка майбутніх сходознавців.

Керівник гуртка доцент кафедри східних мов  Федічева Н.В. обговорила із здобувачами освіти  діяльність гуртка  у 2023-2024н.р. Першокурсники були ознайомлені  з науковою роботою кафедри східних мов та з актуальними напрямками досліджень. Федічева Н.В. підкреслила важливість участі здобувачів освіти у щорічних міжнародних науково-практичних конференціях  кафедри східних мов і надала  приклади тем для досліджування.

З доповіддю на тему «Політичні та соціальні трансформації в країнах Сходу на прикладі КНР, Японії та Південної Кореї» виступила викладач кафедри східних мов Марина Бєлік. З доповіддю на тему «Гра слів в японській мові, як особливість сучасного сленгу»  виступила студентка 3 курсу спеціальності «мова та література (японська, англійська)» Олександра Воропаєва. У доповіді вона підкреслила роль комунікації серед японської молоді й звернула увагу на художні та лексичні особливості сленгу і гру слів, які є  особливостями японської мови. Студентка 3 курсу спеціальності «мова та література (японська, англійська)» Аліна Назаренко присвятила свою доповідь японським фразеологічним  одиницям  з соматичними компонентами. Вона підкреслила, що  особливістю фразеологічних одиниць є сталість використання виразу у даній формі внаслідок звички, що сформувалася за довгий час.

Всі три доповіді викликали жваве обговорення, у якому взяли активну участь  присутні здобувачі освіти, зокрема Олександра  Птахіна, Олена Жуйкова, Галина Нечай, Ірина Хімочка, Дмитро Гончар, Даша Корабель, Арсеній Безуглий, Олександр Ночовний  та інші студенти сходознавці.

Інформаційний центр факультету іноземних мов