Закриття Благодійної виставки «Кольори білого континенту»

31 жовтня закрилася благодійна авторська фотовиставка «Кольори білого континенту» кандидата біологічних наук, фотографа та учасника 27-ї та 28-ї Української антарктичної експедиції Сергія Глотова, яка проходила в Лубенській галереї мистецтв.

Організаторами благодійної виставки були ректорат та колектив факультету природничих наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Виконавчий комітет Лубенської міської ради висловив Подяки волонтеру-фотографу Сергію Глотову та декану факультету природничих наук Наталії Мацай за плідну співпрацю з Лубенською територіальною громадою під час організації і проведення телемосту Лубни-Антарктида  з нагоди благодійної виставки «Кольори білого континенту» на підтримку Збройних сил України, так як фотопроєкт спрямований саме на сприяння волонтерських ініціатив для допомоги ЗСУ та всім незламним українцям, які у часи війни відстоюють та захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Співробітники Галереї мистецтв щиро вдячні всім ініціаторам заходу за такий неоціненний вклад в перемогу та співпрацю з Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Так і має бути! Наша головна ціль – Перемога України!

Відділ маркетингу ЛНУ ім. Тараса Шевченка