Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки

Здобувачі освіти та викладачі ВСП «Рубіжанський фаховий коледж ДЗ Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» доєднались до всеукраїнського онлайн-уроку із кібербезпеки.

Щорічно, в жовтні, під час «кібермісяця» відповідні агенції різних країн реалізують інформаційно-просвітницькі кампанії щодо необхідності дотримуватися правил кібергігієни та інвестицій у кіберзахист на різних рівнях.

31 жовтня 2023 року, здобувачі освіти та педагогічні працівники ВСП «Рубіжанський фаховий коледж ДЗ Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» доєднались до всеукраїнського онлайн-уроку із кібербезпеки, який провели для учнів і студентів закладів освіти України Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

За інформацією ВСП «Рубіжанський фаховий коледж»