Презентація збірки

В Полтаві відбулася презентація збірки студентки НН ІКМ Євгенії Семенової «Фіалки та химери».

27 жовтня відбулася презентація художнього-літературної збірки творів «Фіалки та химери» студентки 2 курсу ОП «Графічний дизайн» Євгенії Семенової.

Серед гостей заходу були рідні та близькі Євгенії, студенти та викладачі інституту культури і мистецтв та безпосередньо кафедри дизайну, а також зацікавлені творчістю нашої студентки люди. Євгенія розповіла про свій творчий шлях, про роботу над збіркою «Фіалки та химери», зачитала твори з цієї збірки.

Євгенія – учасниця літературно-мистецької студії «Перевесло», керівником якої є Тетяна Балагура.

Наша студентка – переможниця численних літературних конкурсів, членкиня Міжнародної академії літератури і журналістики, володарка літературної премії імені В. Ковалика. У її доробку більше сотні прозових творів, публікації у всеукраїнських та міжнародних виданнях, дві власні видані збірки творів.

Збірку «Фіалки та химери» Євгенія власноруч ілюструвала та готувала до друку. Ілюстрації створені методом цифрового живопису, якому Євгенія навчилася у нашому інституті.

Інформаційний центр НН ІКМ