Розширене засідання кафедри культурології та кіно-, телемистецтва

24 жовтня відбулося розширене засідання кафедри культурології та кіно-, телемистецтва, на якому були присутні викладачі разом із здобувачами вищої освіти.

На засіданні було прийнято рішення щодо затвердження методичних рекомендацій до кваліфікаційних робіт бакалаврів.

В.о. завідувача кафедри культурології та кіно-, телемистецтва Сайбеков М.Г. представив здобувачам вищої освіти 3 та 4 курсів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво методичні рекомендації до виконання кваліфікаційної роботи бакалавра.

У методичних рекомендаціях наведені загальні положення щодо підготовки бакалаврів, вимоги до кваліфікаційних робіт на здобуття кваліфікації бакалавра, правила оформлення та порядок захисту.

Викладачі кафедри культурології та кіно-, телемистецтва Калашник О.П., Мішин А.В. розповіли про порядок підготовки необхідної документації, що подаються здобувачем на передзахист, етапи виконання кваліфікаційної роботи, термін виконання та порядок захисту кваліфікаційної роботи.

Також в.о. завідувача кафедри культурології та кіно-, телемистецтва Сайбеков М.Г. звернувся до викладачів Калашника О.П., Мішина А.В. з проханням розробити інструкції з вимогами щодо роботи з технікою на кафедрі та ознайомити всіх здобувачів вищої освіти 2-4 курсів спеціальності 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво.

За інформацією кафедри аудіовізуального мистецтва