ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Кафедра української мови у межах заходів до Дня української писемності та мови запрошує університетську спільноту долучитися до тематичного марафону «Тиждень української мови», який триватиме до 09 листопада 2023 року.

Запрошуємо здобувачів освіти і викладачів узяти участь у заходах, передбачених програмою тижня української мови:

27 жовтня 2023 року о 10.50 запрошуємо усіх охочих долучитися до загальноуніверситетської акції – колективного написання радіодиктанту національної єдності за посиланням meet.google.com/nzg-cdoy-ogi.

Цьогоріч слухати диктант можна буде онлайн на таких платформах:

До 05 листопада запрошуємо поціновувачів українського слова взяти участь у конкурсах:

1. 1) на написання науково-популярної статті про українського вченого-мовознавця,
  2. 2) на написання твору або науково-популярної статті  про українську мову,
  3. 3) на написання вірша про українську мову.

За підсумками конкурсів кращі роботи (або частини робіт) буде оприлюднено на сайті університету.

Додатково здобувач освіти має змогу отримати 5 балів у межах освітнього компонента, пов’язаного з вивченням української мови.

Просимо звернути увагу на необхідність дотримання в конкурсних роботах норм академічної доброчесності й уникнення плагіату.

Конкурсні роботи (статті про мовознавців, тематичні твори, статті та вірші) просимо надсилати на електронну адресу кафедри української мови katedraum.lnu@gmail.com із поміткою КОНКУРС «Тиждень української мови 2023».

8 – 9 листопада 2023 року запрошуємо вчених і молодих науковців узяти участь у ХVІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Слобожанська беседа – 16. Лінгвістика тексту і вивчення української ментальності».

Програма роботи конференції передбачає виступи з доповідями (онлайн-формат) і заочну участь (тільки друк тексту доповіді).

Основні питання, пропоновані для обговорення, подані в інформаційному листі конференції за адресою: http://surl.li/mntcj.

Бажаємо творчих успіхів!

Кафедра української мови