Засідання соціально-гуманітарної комісії

24 жовтня було проведено онлайнове засідання  соціально-гуманітарної комісії.

Зустріч організовано на платформі Google Meet.  У роботі взяли участь науково-педагогічні працівники, студентське самоврядування університету, заступники директорів/деканів інститутів, факультетів, коледжів, керівник Центру розвитку кар’єри, Центру психологічного відновлення та адаптації, Центру культури та дозвілля,  завідувач сектору студентської соціальної служби, голова профспілкової організації університету, здобувачі вищої освіти різних структурних підрозділів. У процесі роботи комісії обговорено першочергові завдання, окреслено пріоритетні  напрями діяльності та план подальших заходів, зокрема: 1. Про відзначення Дня української писемності та мови в університеті. 2. Про організацію конкурсу «Тобі мій талант, рідний університете!». 3.  Про підготовку до Всесвітнього дня студента. 4. Різне. Присутні розповіли про особливості проведення запланованих виховних заходів в університеті (м. Лубни,  Миргород,  Полтава).

Голова комісії та керівниця Центру культури та дозвілля наголосили на важливості конструктивної співпраці всіх структурних підрозділів університету щодо заохочення здобувачів освіти до активної участі у запланованих заходах, що сприятиме збереженню і розвитку корпоративної культури, кращих традицій і здобутків університету.

За інформацією ЛНУ імені Тараса Шевченка