Участь у конференції

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції на базі Вінницького національного технічного університету

23-25 жовтня 2023 р. на базі Вінницького національного технічного університету відбулась ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології та перспективи розвитку автомобільного транспорту» (СТПРАТ-2023), присвячена дню працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Мета конференції – обмін досвідом науковців ЗВО і дослідницьких організацій по розвитку і вдосконаленню транспортних систем та їх взаємодії, а також визначення загальних тенденцій розвитку автомобільної галузі.

Від кафедри технологій виробництва і професійної освіти на конференцію було надіслано 12 тез, авторами та співавторами є доценти Бурдун Віктор, Колесніков Валерій, Васецька Лариса, Ревякіна Ольга, старший викладач Бикадорова Наталія, асистент Рожкова Анастасія, а також три здобувачі вищої освіти 2 курсу другого (магістерського) рівня спеціальності «Професійна освіта. Транспорт»: Криушичев Дмитро,  Павліченко Андрій,  Славгородський Владислав та два здобувача вищої освіти 3 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Професійна освіта. Транспорт»: Сидоренко Ростислав, Ануфрієв Владислав.

Доцентом, к.т.н. Валерієм Колесніковим була підготовлена та зроблена доповідь з презентацією за темою: «Фрактографічні дослідження частинок зношування високоазотних хромомарганцевих сталей як індикаторів руйнування в транспортній та енергомашинобудівних галузях». Співавтори: проф., д.т.н. Балицький Олександр (Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України, Львів; Західнопоморський технологічний університет в Щеціні, Польща.), н.с., к.т.н. Гаврилюк Марія, ст. н.спів., к.т.н. Іваськевич Любомир (Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України, Львів), доц., к.фіз.-мат.н., Балицька Валентина (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, м. Львів).

Викладачі кафедри ТВіПО, починаючи з 2016 року, постійно беруть безпосередню участь у конференціях, що проходили на базі Вінницького національного технічного університету («Сучасні технології та перспективи розвитку автомобільного транспорту»; «Проблеми та перспективи розвитку автомобільного транспорту», «Перспективи розвитку машинобудування та транспорту»). За цей час було опубліковано понад 100 робіт, які розміщено в університетському репозиторії.

Основні напрямки та тематики досліджень, що представлялись викладачами кафедри на цих Міжнародних конференціях:

• Дослідження частинок зношування як ідентифікаторів пошкоджень та руйнування деталей;
  • Аналіз та опис сучасних технологій для автомобільного транспорту;
  • Дослідження формування стружки та різних умов механічної обробки деталей з конструкційних сталей та сплавів;
  • Викладання спеціальних дисциплін пов’язаних з автомобільним транспортом;

Також на конференції в он-лайн режимі були присутні здобувачі вищої освіти спеціальності «Професійна освіта. Транспорт».

За інформацією кафедри технологій виробництва і професійної освіти