Physiopedia Plus

ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» став закладом-партнером Physiopedia Plus.

Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка, за ініціативи кафедри фізичної терапії, ерготерапії та медичної діагностики, підписано меморандум про взаєморозуміння з Physiopedia Plus – освітньої платформою, що надає послуги з розвитку професійних навичок фахівців з реабілітації та надання клінічних послуг онлайн. Платформа забезпечує можливість пройти онлайн-курси з українською та міжнародною професійною акредитацією і отримати сертифікати з різних напрямків реабілітації, зокрема, з питань організації реабілітаційного процесу, особливостей реабілітації в умовах катастроф і конфліктів, використання допоміжних технологій, фізичної терапії в педіатрії та геріатрії, при спінальній травмі, черепно-мозковій травмі, інсульті, складних травмах та станах, надмірних навантаженнях, порушеннях ходьби, м’язово-скелетному болю, опіках тощо. Окрім онлайн-навчання, Physiopedia Plus надає доступ до ReLAB-HS rehabilitation resource repository – репозитарію актуальних реабілітаційних ресурсів та публікацій з відкритим доступом; Rehabilitation Community – платформи для спілкування фахівців з реабілітації з усього світу; Plus Exercise Prescription and Telehealth Platform – онлайн-інструменту для призначення науково обґрунтованих терапевтичних вправ і послуг телереабілітації.

Підписання Меморандуму спрямоване на розширення і розвиток співробітництва в напрямку зміцнення кадрового потенціалу фахівців з реабілітації та, як наслідок, покращенню доступу до реабілітаційних послуг в Україні. У рамках співпраці Physiopedia Plus надає здобувачам вищої освіти та викладачам безкоштовний доступ до міжнародної платформи онлайн-навчання та професійного розвитку.

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та медичної діагностики дякує колегам за співпрацю та можливість долучитись до спільноти Physiopedia Plus!