Засідання разових спеціалізованих рад

24 жовтня у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулися засідання разових спеціалізованих рад.

До розгляду і проведення захисту було представлено дві дисертації на здобуття ступеня доктора філософії.

Одна з дисертацій, автор якої Мороз Яна Едуардівна, за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» «Науково-педагогічна спадщина Бориса Коротяєва».

Науковий керівник – Курило Віталій Семенович, доктор педагогічних наук, професор, голова Вченої ради ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Очолила раду Мигович Ірина Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Опонентами стали: Лобода Світлана Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор Національного авіаційного університету (м. Київ); Панасенко Елліна Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Рецензентами стали: Ваховський Леонід Цезаревич, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; Сбітнєва Людмила Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

За Рішенням спеціалізованої вченої ради і підсумками відкритого голосування членів ради було присуджено здобувачці ступінь доктора філософії.

Дисертація Парфановича Андрія Ярославовича була представлена до розгляду за  спеціальністю 231 «Соціальна робота» з галузі знань 23 «Соціальна робота» на тему «Соціально-педагогічні умови профілактики насильства у молодих сім’ях».

Науковий керівник – Караман Олена Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, ректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Очолила раду Юрків Ярослава Ігорівна, доктор педагогічних наук, доцент ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Рецензентами стали  Бадер Світлана Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; Краснова Наталія Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Опонентами стали: Трубавіна Ірина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор  Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди; Султанова Наталя Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор ВСПЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Миколаївський інститут розвитку людини.

За Рішенням спеціалізованої вченої ради і підсумками відкритого голосування членів ради було присуджено здобувачу ступінь доктора філософії.

Бажаємо науковцям надалі успішного втілення творчих та наукових задумів, професійного натхнення і зростання.