Настановча сесія у НН ІПП

У НН ІПП розпочалась настановча сесія для здобувачів другого року навчання спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Початкова освіта. Українська мова і література».

Під час  зустрічі майбутні фахівці мали можливість ознайомитись з графіком освітнього процесу, технічними вимогами до написання різних видів творчих робіт, з графіком проведення науково-практичних конференцій, вебінарів та майстер-класів на кафедрах, а також подати авторські конспекти уроків та занять до методичних збірок. Здобувачів освіти очікує плідний робочий тиждень.

Професорсько-викладацький склад кафедр дошкільної та початкової освіти,   філологічних дисциплін проведуть для них проблемні та інтерактивні лекції з освітніх компонентів: «Дошкільна педагогіка», «Основи природознавства з методикою викладання», «Теорія і методика художньо-естетичного розвитку дітей», «Педагогіка початкової школи», «Ефективне читання», «Історія української літератури» тощо.

Бажаємо успіхів і наснаги всім учасникам освітнього процесу!

За інформацією НН ІПП