ОНЛАЙН- КОНКУРС ТАЛАНТІВ

Конкурс проводиться до Міжнародного Дня студентів за ініціативи творчого колективу Центру культури та дозвілля (далі-ЦКД) і студентського самоврядування за підтримки первинної профспілкової організації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, які запрошують до участі студентів навчальних підрозділів нашого університету.

Старт конкурсу – 19.10.23р.
Конкурсні роботи приймаються до 17.11.2023 року.
Оголошення результатів – 19.11.2023 року.

Конкурсні номінації:

1. Вокальний жанр;
  2. Хореографічний жанр: народна хореографія, сучасна, бальна, спортивна;
  3. Театральний жанр: художнє читання, малі театральні форми, циркове мистецтво;
  4. Інструментальне виконавство;
  5. Авторська пісня, музика;
  6. Авторські прозові та віршовані твори;
  7. Образотворче мистецтво: живопис, графіка, скульптура;
  8. Фотографія, фотоколаж, презентація;
  9. Медіамистецтво: комп’ютерне мистецтво (кібер-арт, медіа-арт, медіаінсталяція, анімація); відеоролик (музичне відео, соціальна реклама, буктрейлер, відеопоезія…);
  10. Декоративно – ужиткове мистецтво: вишивка, бісероплетіння, ткацтво, гончарство, кераміка, художня обробка металу, деревини, природних матеріалів, витинанка, декоративний розпис, писанкарство, печворк, соломо-лозоплетіння.
  11. Технічна творчість, дизайн: Макетування, Моделювання, 3Dмоделювання, Робототехніка.

Учасники подають свої Заявки-Анкети (Згідно зразка)на електрону пошту: ckdlnu@meta.ua

Форма Заявки-Анкети додається.
Відео і фото матеріали з конкурсними роботами учасники публікують на своїх і сторінках підрозділів університету. Обов’язково з хештегом #TalantLNU23

Положення про онлайн конкурс