Онлайн-зустріч з магістрантами

Відбулася онлайн-зустріч з магістрантами освітньої програми «Математика» в фокус-групі разом зі структурними підрозділами університету.

18 жовтня 2023 року відбулася запланована онлайн-зустріч з магістрами освітньої програми «Математика» в фокус-групі разом зі структурними підрозділами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Модератором зустрічі був Жучок Юрій Володимирович ‒ доктор фізико-математичних наук, професор.

Керівник Центру розвитку кар’єри Валентина Вовк ознайомила магістрантів з напрямками діяльності та коротко розповіла про послуги, які надає Центр.

Центр розвитку кар’єри ‒ це структурний підрозділ четвертого інституційного рівня внутрішньої системи забезпечення якості освіти в університеті, який є загальноуніверситетським підрозділом і який має сприяти створенню умов для розвитку кар’єри та подальшого працевлаштування і підтримки ініціатив здобувачів вищої освіти.

Валентина Вовк озвучила чотири основних види послуг, які надає Центр розвитку кар’єри:

1. 1. Інформування – інформування студентів щодо можливостей працевлаштування, стажування та проходження практики.
  2. 2. Консультування – дослідження особистих та професійних навичок (тестування).
  3. 3. Навчання – проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів з підготовки до працевлаштування.
  4. 4. Сприяння працевлаштуванню – встановлення відносин із роботодавцями, організація прямих контактів між студентами та роботодавцями.

В онлайн-заході приймав участь і відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка. Керівник Лариса Кочура представила співробітників відділу і запропонувала до перегляду присутнім відео-презентацію «Маркетинг освітніх послуг».

Відомо, що ринок освітніх послуг у галузі вищої освіти є достатньо привабливим, що зумовлено значною його місткістю – попит переважає пропозицію. В умовах трансформаційного періоду економіки нагальною постає проблема розробки теоретичних і методичних засад маркетингу освітніх послуг, що і обумовлює актуальність теми.

Лариса Кочура пояснила, що сучасний маркетинг освітніх послуг – це концепція управління, що визначає діяльність і цілі установи в сфері надання якісних освітніх послуг, задоволення потреб і збереження суспільства, сукупність різноманітних прийомів, методів та інструментів організації роботи.

Далі керівник відділу маркетингу озвучила і проаналізувала результати опитування здобувачів освіти, які вступили на навчання у 2022 і 2023 роках та порівняла їх. В кінці свого виступу закликала присутніх до співпраці з відділом і повідомила, де можна знайти контакти з фахівцями відділу маркетингу для надання і обговорення нових пропозицій, ідей, стратегій тощо.

Після цих виступів розпочалося спілкування магістрів освітньої програми «Математика» з викладачами, де розглядалися питання стосовно кваліфікаційних магістерських робіт, академічної доброчесності та інше.

Відділ маркетингу університету щиро дякує керівнику Центру розвитку кар’єри Валентині  Вовк за співпрацю, за сприяння прийняти участь в такому потрібному онлайн-заході, за надану можливість познайомитися і поспілкуватися з магістрами Навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій та надану змогу пояснити необхідність і важливість маркетингу в освітніх послугах.

Продовжуємо плідну і злагоджену працю.

Пам’ятаймо – МИ ОДНА КОМАНДА!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка