Збори студенського самоврядування ФПН

5 жовтня на факультеті природничих наук відбулися збори студентського самоврядування.

На зустріч були запрошені Анна БЕРЕНДЯЄВА, голова студенського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка, Володимир МОРОЗ, голова ППО ЛНУ імені Тараса Шевченка, Наталія МАЦАЙ, декан факультету природничих наук, Віра ЯВТУШЕНКО, провідний фахівець деканату. Проводив зібрання Ярослав БОНДАРЕНКО, студдекан факультету природничих наук, заступники студдекана Артем МИШАСТИЙ та Федір ЯВТУШЕНКО, керівники секцій студсамоврядування, актив першого курсу.

На порядку денному стояли питання удосконалення роботи студентського самоврядування, планування та обговорення участі студентів у культурних та волонтерських заходах різного рівня організації і, звичайно, залучення першокурсників до роботи самоврядування. Обговорили важливість та актуальність волонтерства у сучасному сьогоденні. Також, був намічений план дій студентського самоврядування за всіма визначеними напрямками.

Після офіційно частини відбулося жваве обговорення ідей до проведення посвяти у студенти першокурсників набору вступної кампанії 2023. Усі члени студентського самоврядування мали змогу познайомитися та поділитися власними думками і пропозиціями.

Бажаємо студентському самоврядуванню факультету природничих наук впевненості та нових ідей на шляху до нашої Перемоги!

За інформацією факультету природничих наук