Обговорення освітньої програми 061 «Журналістика»

Стало традицією кафедри журналістики та видавничої справи обговорення освітньої програми з метою її вдосконалення та покращення.

12 жовтня 2023 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми (кандидата філологічних наук, доцента Олени Кравченко), групи забезпечення (кандидатів наук із соціальних комунікацій, доцентів Ольги Куцевської та Оксани Корчагіної), в.о. начальника управління якості освіти (кандидата філологічних наук, доцента Маргарити Кравченко), декана факультету української філології та журналістики (доктора філологічних наук, професора Артема Галича) зі стейкхолдером – ведучою телеканалу Дніпро TV – Ксенією Штомпель.

Під час наради було розглянуто: зміст курсів та їх структуру; методи викладання; сучасні методи навчання, включаючи практичну роботу та інтерактивні заняття.

Окремо було обговорено вимоги до випускників, зокрема, які навички та компетенції повинні мати випускники програми. Чи відповідають вони потребам сучасної журналістики?

Осібно було розібрано можливості для стажування здобувачів освіти та обговорено як програма буде сприяти їхньому професійному розвитку.

Стейкхолдер висловила готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження практики на телеканалі Дніпро TV та надавати базу для виконання наукових досліджень.

Жваву дискусію викликало питання забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам сучасної журналістики.

Зустріч виявилась цікавою та стала корисною для всіх зацікавлених сторін.

Такі обговорення сприяють вдосконаленню освітньої програми та забезпеченню того, щоб вона відповідала потребам новітньої журналістики.

За інформацією кафедри журналістики та видавничої справи