Вітаємо з 85-річчям

З радісним і світлим ювілеєм, з 85-річчям вітаємо від усієї душі шановну нашу Октябрину Олександрівну!

Ми знаємо і шануємо Вас як педагога, який зробив вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих вчителів-географів України. За всі роки Вашої добросовісної та високопрофесійної праці в нашому Університеті Ви здобули глибоку повагу не тільки своїх колег, але й педагогічної спільноти загалом. Вас завжди визначали високий професіоналізм, вимогливість, насамперед, до себе, відповідальність за доручену справу. Ваша наполегливість, толерантність та цілеспрямованість у вирішенні важливих питань є прикладом для молодого покоління.

Ви наш радник, наставник, учитель. Ціла плеяда Ваших учнів сьогодні успішно працює викладачами.

В цей знаменний день ми висловлюємо Вам щиру вдячність та повагу.

Хай Ваше життя щедро колоситься щастям, а тепло сердець близьких та рідних Вам людей наповнює невичерпною енергією, оптимізмом, кожен день буде осяяний почуттям любові, взаєморозуміння, а добре здоров’я, гарний настрій стануть запорукою нових творчих звершень.

Многая Літа!