Олімпійський місячник

11 жовтня у Кремінському ліцеї №2 щороку традиційно проводиться Олімпійський місячник для того, щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховати у дітей потребу в постійній руховій активності.

У рамках Олімпійського  місячника було проведено заходи із залученням видатних спортсменів і тренерів.

На захід  було запрошено Олександра Володимировича Дубового – відому особистість не тільки у його рідній Кремінній, а й далеко за її межами, майстра спорту України з пауерліфтингу та богатирського багатоборства, учасника багатьох змагань і чемпіонатів, різноманітних міських та обласних заходів, директора Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університету імені Тараса Шевченка» і просто найсильнішу людина регіону та країни.

Ірину Вікторівну Янович – заслуженого майстера спорту України з велоспорту, бронзову призерку Олімпійських ігор 2000 в Сіднеї з велотреку, чемпіонку Європи, багаторазову чемпіонку України, викладачку кафедри олімпійського та професійного спорту в НН ІФВіС ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Під час заходу Володимир Дубовой та Ірина Янович сказали дітям багато надихаючих слів, дали настанови щодо занять фізичною культурою і спортом, порадили активно проводити своє дозвілля. Діти задавали запитання щодо самодисципліни і її ролі у фізичному розвитку людини, викликів сьогодення, важливості підтримки фізичної форми, значущості спорту і спортивного руху України в обороноздатності країни.

Основними виховними завданнями Олімпійського уроку є: формування позитивного відношення та стійкий інтерес до фізичної культури, спорту, олімпійського руху та здорового способу життя незалежно від фаху та віку, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях найвищих рівнів.

Пам’ятайте, ваші перемоги – це перемоги України!