Захід до дня народження Раїси Кириченко

Нещодавно у Миргороді відбувся захід до дня народження Раїси Кириченко.

Здобувачі освіти ННІнЕБ, ІФМІТ та Брянківського коледжу ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», які знаходяться у м. Миргород взяли участь у заході , присвяченому «берегині української пісні» – Раїсі Кириченко.

Працівники дитячо-юнацької бібліотеки м.Миргород підготували інформативний захід, на який було запрошено наших здобувачів освіти. Людмила Абросимівна розповіла про життєвий шлях та творчість легендарної співачки.

14 жовтня 2023 року виповнюється 80 років з Дня народження Раїси Кириченко – Героя України, Народнї артистки України, Лауреата Національної премії України імені Т. Г. Шевченка, повного кавалера ордена княгині Ольги, кавалера ордена Миколи Чудотворця «За примноження добра на землі», Лауреата премії «Осіннє золото» ім. Д. О. Луценка, почесного професора Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Вона мала велику перспективу кар’єри в США, могла чимало заробляти і якісно лікуватися, але від цього завжди відмовлялася. Раїса Опанасівна була справжньою патріоткою своєї землі і її справи це підтверджували.

Наразі пам’ять про Раїсу Кириченко у Полтаві тримає її музей на базі педагогічного університету. В експозиції музею є різні касети з альбомами співачки, її сукня, туфлі та архівні фото.

У Полтаві також є вулиця названа на честь Раїси Кириченко, де встановлений їй пам’ятник.

Мовчить її мікрофон, але. Раїса Кириченко залишила великий слід в людях, з якими працювала, в тих словах, які вона промовляла та в тих піснях, які вона співала.