Установча зустріч з магістрантами-першокурсниками на ФПН

На факультету природничих наук відбулася установча зустріч з магістрантами-першокурсниками.

На зустрічі були присутні: декан, заступники декана, співробітники деканату, завідувачі кафедр, гаранти ОП, викладачі, здобувачі освіти всіх ОП спеціальностей факультету. З привітального слова зустріч розпочала декан факультету природничих наук Наталія МАЦАЙ, яка ознайомила першокурсників набору 2023 року з історією Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та факультету природничих наук. Заступник декана із навчальної роботи Ольга ГУБСЬКА розповіла про особливості освітнього процесу в університеті, познайомила зі структурою змішаного формату навчання, освітньою платформою «Освітній портал ЛНУ». Заступник декана із наукової, міжнародної та проєктної діяльності Ірина КИРПИЧОВА розповіла про напрямки наукової роботи на факультеті. Провідний фахівець деканату Віра ЯВТУШЕНКО надала всю необхідну інформацію щодо соціальної підтримку здобувачів освіти, секретарка деканату Юлія ПЕТРЕНКО розповіла про процедуру отримання студентських квитків.

Здобувачам магістерського рівня було представлено завідувачів кафедр – Галину ЄВТУШЕНКО, Дмитра СОПОВА, Олену БОЯРЧУК, Сергія СОКОЛОВА, які розповили про спеціальності кафедр, особливості навчання та представили гарантів ОП, тьюторів за спеціальностями та едвайзерів академічних груп.

Під час зустрічі особлива увага була акцентована на тому, що здобувачі магістерського рівня повинні з особливою відповідальністю поставитися до обрання теми кваліфікаційної роботи та впродовж навчання в магістратурі повністю виконати навчальне навантаження за обраною індивідуальною траєкторією. Наприкінці зустрічі всі члени науково-педагогічного колективу факультету щиро побажали магістрантам успішного навчання.

Факультет природничих наук