Орден «За заслуги» І ступеня

Указом президента України нагороджено орденом «За заслуги» І ступеня Махортова Юрія Олексійовича

Указом президента України № 590/2023 про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти від 27 вересня 2023 року

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановлено:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня МахортоваЮрія Олексійовича – професора кафедри туризму, готельної і ресторанної справи Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»

Щиро вітаємо Юрія Олексійовича!!!