Засідання наукового гуртка «Пошук»

На кафедрі публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами відбулося онлайн засідання наукового гуртка «Пошук».

29 вересня 2023 р. викладачі кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти доценти Іванов Є.В. та Птахіна О.М. провели он-лайн засідання наукового гуртка «Пошук».

Захід було спрямовано на висвітлення питань академічної доброчесності та академічної мобільності здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, формування у студентів інтересу й потреби до наукової творчості та навички апробації результатів науково-дослідної діяльності.

У засіданні гуртка взяли участь здобувачі І курсу вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування», 073 «Менеджмент» (Управління навчальним закладом).

Кандидат педагогічних наук, доцент Євген Іванов ознайомив здобувачів із поняттям академічна доброчесність, видами порушення академічної доброчесності та відповідальності за її порушення. Також студентам була надана інформація щодо правил та вимог оформлення посилань на використані джерела й дотримання академічної доброчесності.

Кандидат педагогічних наук, доцент Птахіна  Ольга у межах засідання гуртка розкрила питання академічної мобільності здобувачів вищої освіти, окреслила існуючі види академічної мобільності та сучасні можливості для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня. Учасників засідання гуртка було ознайомлено із існуючим Порядком визнання результатів навчання, здобутих шляхом формальної, неформальної та/або інформальної освіти в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Тримаємо освітній фронт!

Керівник наукового гуртка «Пошук»,
доцент кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами
Євген Іванов