Міжнародний день соціального педагога

Кожного року 2 жовтня у світі відзначають Міжнародний день соціального педагога.

Міжнародний день соціального педагога офіційно, як професійне свято, заснували ще з 2009 року на Міжнародній конференції соціальних педагогів у Копенгагені.

Проблема виховання та навчання дітей та підлітків, які потребують соціально-педагогічної підтримки у процесі соціалізації є однією з найважливіших для закладів освіти сьогодні та вимагає значної уваги.

Особливо гостро питання формування особистості дітей та підлітків постало з початком повномасштабного вторгнення рф на територію нашої країни. Діти – це найбільш вразлива категорія населення, вони потребують захисту, підтримки з боку дорослих, а батьки не завжди в змозі самостійно це забезпечити.

На допомогу сім’ям з дітьми приходять саме соціальні педагоги, які спрямовують свої зусилля на соціальний розвиток та виховання дитини, її орієнтацію на соціальні цінності, норми і правила суспільства, в якому їй належить жити, реалізовувати себе як особистість, разом йти до нашої Перемоги та відбудовувати державу.

Колектив кафедри соціальної педагогіки щиро вітає усіх фахівців соціально-педагогічної сфери з Міжнародним днем соціального педагога! Бажаємо Вам успіхів і натхнення, маленьких та великих перемог і звершень у Вашій нелегкій, але такій життєво необхідній усім роботі!

Зі святом Вас, шановні колеги!

Кафедра соціальної педагогіки
навчально-наукового інституту педагогіки і психології