Едвайзерські години до свят 1 жовтня на ФПН

На кафедрах факультету природничих наук було проведено едвайзерські збори до свят які в Україні відзначають з цього року 1 жовтня

Едвайзери академічних груп факультету природничих наук разом із студентським активом підготували та провели кафедральні урочисті збори. Заходи проводились з метою вшанування мужності та героїзму Захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу студентської молоді та національних традицій свята Покрови.

На заходах згадали  й звитягу козаків, відзначили воїнів УПА, яких лише 2015 року офіційно визнали борцями за незалежність України в ХХ столітті. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв та мирних жителів, які загинули під час війни з расєєю.

За інформацією факультету природничих наук