Участь у конференції

Науково-практична конференція була організована Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка.

Напрямки роботи конференції:

• теорія і практика реформування Нової української школи;
  • продукування інноваційних ідей та цінностей в умовах сучасної освітньої практики;
  • інноваційні досягнення у сфері технологічної освітньої галузі;
  • пропаганда цінностей вітчизняної технологічної освіти засобами просвітницької комунікації;
  • регіональні проблеми та перспективи сучасної технологічної освіти;
  • творчий внесок наукових шкіл, учених та працівників шкіл у розвиток сучасної технологічної освіти.

У роботі конференції взяли участь розробники Державного Стандарту базової середньої освіти, модельних програм з технологій для 5-6 класів, представники різних університетів і наукових шкіл, вчителі практики.

Бурдун Віктор взяв участь у дискусії стосовно розвитку технологічної освітньої галузі в умовах Нової української школи і виступив з доповіддю «Формування в учнів ЗЗСО ціннісного ставлення до культурного надбання України на уроках технологій».

За інформацією кафедри ТВіПО